Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwszaki dziękują policjantom

Data publikacji 29.04.2020

Uczniowie z klasy 1b Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach w niecodzienny sposób podziękowali policjantom oraz służbom medycznym za ich służbę. Prace wykonane dzięki zaangażowaniu uczniów z dumą prezentujemy. W imieniu krapkowickich policjantów dziękujemy pomysłowym dzieci - taki doping sprawia, że każdy kolejny dzień służby wydaje się lżejszy i sprawia jeszcze większą satysfakcję.

Obowiązuje przerwa w nauce w placówkach oświatowych. Aby zachęcić dzieci do twórczego wykorzystania wolnego czasu, a także pochylenia się i uwrażliwienia na osoby, które wykonując swoją pracę są szczególnie narażone w obecnej sytuacji, wychowawca klasy 1b z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach, poprosił swoich uczniów by wykonali rysunki związane z pracą osób, które troszczą się o bezpieczeństwo.

W ten sposób powstały prace plastyczne, którymi najmłodsi dziękują za służbę wszystkim policjantom, strażakom, ratownikom medycznym, lekarzom, pielęgniarkom, żołnierzom, funkcjonariuszom SG i innym służbom. To właśnie dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców i nauczyciela otrzymaliśmy taki wspaniały prezent.

W imieniu krapkowickich policjantów serdecznie dziękujemy. Szczere uśmiechy najmłodszych, to ogromne wsparcie w naszej codziennej służbie. Z dumą prezentujemy prace dzieci. Dzięki Wam, każdy kolejny dzień służby wydaje się lżejszy.

  • pracę uczniów
  • pracę uczniów
  • pracę uczniów
  • pracę uczniów
  • pracę uczniów
Powrót na górę strony