Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy jak Anioł Stróż

Data publikacji 30.04.2020

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie insp. Dariusza Atłasika wpłynęły podziękowania dla Komisariatu II Policji w Częstochowie, a w szczególności dla dzielnicowego - asp. Piotra Sadowskiego. Jego zaangażowanie i empatię, jaką wykazuje w kontaktach międzyludzkich, doceniło małżeństwo, przebywające na 14-dniowej kwarantannie. "Mieć takich funkcjonariuszy w swoich szeregach to wielki zaszczyt".

Dzielnicowy to policjant, który jest najbliżej ludzi. Każdemu służy pomocą i dba o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. W dobie pandemii, oprócz ustawowych obowiązków, realizuje również zadania związane z COVID-19. Codziennie kontaktuje się z osobami, przebywającymi w jego rejonie na kwarantannie i sprawdza, czy nie potrzebują pomocy. Empatia i życzliwość, jaką w codziennej służbie wykazuje się asp. Piotr Sadowski z Komisariatu II Policji w Częstochowie, została doceniona przez małżeństwo z Częstochowy, które przez 14 dni przebywało w przymusowej izolacji.

(KWP w Katowicach / kp)

podziękowania, które wpłynęły dla Komisariatu II Policji w Częstochowie, a w szczególności dla dzielnicowego - asp. Piotra Sadowskiego

Powrót na górę strony