Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci i strażacy pomogli 78–latce

Data publikacji 19.05.2020

Służby ratunkowe zaalarmował zaniepokojony mieszkaniec bloku, który słyszał krzyki kobiety dochodzące z jej mieszkania. Z pomocą pospieszyli policjanci i strażacy. Mundurowi wyważyli drzwi i wezwali na miejsce pogotowie. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował 78-latkę do szpitala. Dzięki sprawnym i zdecydowanym działaniom służb mundurowych pomoc dotarła na czas.

Do zdarzenia doszło wczoraj na jednym z osiedli mieszkaniowych Krasnegostawu. Służby ratunkowe zaalarmował zaniepokojony mieszkaniec bloku, który słyszał krzyki kobiety proszące o pomoc, dochodzące z jej mieszkania.

Dzielnicowi tutejszej komendy natychmiast odpowiedzieli na zgłoszenie. Wspólnie ze strażakami siłowo weszli do mieszkania, gdzie znaleźli starszą panią, która prawdopodobnie zasłabła i przewróciła się. Kobieta nie była w stanie sama dotrzeć do drzwi.

Mundurowi udzielili kobiecie pomocy. Następnie Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował 78-latkę do szpitala. Dzięki sprawnym i zdecydowanym działaniom służb mundurowych pomoc dotarła na czas.

Powrót na górę strony