Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dodge-em „natknął się” na grupę SPEED

Data publikacji 19.05.2020

Inowrocławscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego działają w grupie SPEED na drogach powiatu. Są tam, gdzie trasy szybkiego ruchu i tam, gdzie kierowcy sądzą, że wolno im „wszystko”. Jeden kierunek, jeden cel - zatrzymać piratów drogowych i ograniczyć ilość wypadków.

Grupa "SPEED" działa po to, aby namierzać kierowców, którzy znacznie przekraczają prędkość. Wykroczenia zapisuje wideorejestrator, którego nagrania są publikowane po to, by pokazać, że ryzykantów na drogach nie brakuje, a przecież życie mają tylko jedno.

Ostatnio policjanci z tej grupy pełnili służbę w gminie Gniewkowo. Około godz. 19.00 w terenie zabudowanym urządzenie do pomiaru prędkości zarejestrowało kierowcę samochodu dodge, który jechał z prędkością 106 km/h.

50-letni kierowca został zatrzymamy do kontroli i za to, że rażąco złamał przepisy, przekraczając prędkość o 50 km, pozbył się prawa jazdy. Nie będzie mógł jeździć przez najbliższe 3 miesiące. Może to właśnie wpłynie to na jego wyobraźnię. Policjanci ukarali go również mandatem karnym i punktami.

asp. szt. Izabella Drobniecka

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 4.97 MB)

Powrót na górę strony