Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci oddali krew dla Bartka

Data publikacji 21.05.2020

Krew to najcenniejszy dar, jakim możemy podzielić się z innymi. W tych trudnych dla nas wszystkich czasach policjanci biłgorajskiej komendy i mieszkańcy powiatu nie zapominają o innych. Podczas dzisiejszej zbiórki krwi, która odbyła się w biłgorajskiej siedzibie Polskiego Czerwonego Krzyża, policjanci tym najcenniejszym darem podzielili się z naszym kolegą, Bartoszem Mazurem policjantem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę.

Policjanci oddaja krew.

Dzisiaj o godzinie 8:30 w siedzibie Polskiego Czerwonego Krzyża przy ulicy 3 Maja w Biłgoraju rozpoczęła się zbiórka krwi. Krew to najcenniejszy dar, którego nie można niczym zastąpić. Doskonale wiedzą o tym policjanci biłgorajskiej komendy i mieszkańcy naszego powiatu, którzy nigdy nie zawodzą potrzebujących.

Funkcjonariusze oddają krew.
W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się o chorobie naszego kolegi, policjanta z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę. Policjanci biłgorajskiej komendy zawsze dołączają do akcji niesienia pomocy a podczas dzisiejszej zbiórki oddali krew dla Bartka. W tych trudnych czasach, kiedy mierzymy się z zagrożeniem jakie niesie ze sobą koronawirus nie możemy zapominać o innych. Przecież pozostałe choroby, wypadki drogowe i zdarzenia, w wyniku których pilnie potrzebna jest krew nie zniknęły. Wiedzą o tym mieszkańcy naszego miasta i powiatu, którzy tłumnie ruszyli do punktu poboru krwi by podzielić się tym drogocennym darem.

Policjanci oddają krew.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które oddały krew podczas dzisiejszej akcji. Pamiętajmy, że nasza krew może uratować komuś zdrowie lub życie, a dobro zawsze powraca!

Krwiobus.

Powrót na górę strony