Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla lubelskich policjantów

Data publikacji 21.05.2020

Dwoje mieszkańców Lublina skierowało podziękowania dla funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Zwracają uwagę na szybkie i profesjonalne działania policjantów, którzy z empatią i zaangażowaniem udzielili im pomocy. Jedna z osób padła ofiarą stalkera.

Mieszkanka Lublina dziękuje policjantom z IV komisariatu za szybką interwencję w związku ze stalkingiem. Kobieta była nękana przez byłego konkubenta. Mężczyzna groził jej m.in. oblaniem kwasem. Pokrzywdzona zwróciła uwagę na zaangażowanie, profesjonalizm, wsparcie oraz szybką i skuteczną reakcję funkcjonariuszy, w tym przede wszystkim sierż. szt. Dariusza Śledzia.  Sprawca tego przestępstwa został od razu zatrzymany. Mundurowi szybko zebrali dowody, co pozwoliło tymczasowo aresztować mężczyznę. Kobieta znów mogła poczuć się bezpiecznie.

Z kolei mieszkaniec Lublina adresując swoje podziękowania do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Artura Bieleckiego, zwraca uwagę na natychmiastowe działania policjantów operacyjnych z I komisariatu. Funkcjonariusze od razu po zgłoszeniu przystąpili do poszukiwań skradzionego roweru i już po dwóch godzinach go odzyskali.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony