Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękował za pomoc opolskim policjantom

Data publikacji 22.05.2020

„…Dziękuję za Waszą empatię i zrozumienie. Dzięki takiej służbie oceniam pracę polskiej Policji w wysokich standardach…” – to słowa podziękowania wypowiedziane przez mężczyznę, któremu niedawno pomogli policjanci z opolskiej komendy. Kiedy podczas podróży jego auto na obwodnicy stanęło w płomieniach, z szybką pomocą pospieszyli policjanci drogówki.

W ubiegłą środę dyżurny opolskiej jednostki otrzymał telefon z prośbą o pomoc od mężczyzny, którego auto nagle stanęło w płomieniach. Na miejsce natychmiast pospieszyli policjanci z opolskiej drogówki: asp.szt. Andrzej Zydorczyk i sierż. Mateusz Burda, którzy w tej rozpaczliwej sytuacji udzielili mieszkańcowi powiatu lubelskiego pomocy. Funkcjonariusze zadbali o bezpieczeństwo na miejscu zdarzenia, zaś załamanemu nagłym zdarzeniem mężczyźnie udzielili wszelkich informacji w kwestiach administracyjnych, prawnych oraz odszkodowawczych.

Wczoraj, 21.05.2020 r., wdzięczny za pomoc mężczyzna zadzwonił do opolskiej komendy, by podziękować funkcjonariuszom za ich pomoc i postawę. „Dziękuję za Waszą empatię i zrozumienie” – usłyszał I Zastępca Komendanta Powiatowego w Opolu Lubelskim podinsp. Bogdan Stasiak., - „Waszą pracę oceniam w wysokich standardach europejskich”.

(KWP w Lublinie/ mw)

Powrót na górę strony