Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Speed i kierowca tira

Data publikacji 27.05.2020

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli scanię, której kierowca wyprzedzał na skrzyżowaniu i nie zastosował się do obowiązującego oznakowania. Kierowcą okazał się obywatel Białorusi, który za swoją nieodpowiedzialną jazdę na drodze krajowej został ukarany mandatem karnym.

W sobotę, policjanci z podlaskiej grupy Speed patrolowali krajową ósemkę między Białymstokiem a Augustowem. Tuż po południu zatrzymali do kontroli scanię, ktorej kierowca zlekceważył przepisy ruchu drogowego. Kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała, jak 43-latek w miejscowości Dryga w gminie Suchowola wyprzedza na skrzyżowaniu, nie stosuje się do znaku P-3 "linia jednostronnie przekraczalna" i znaku B-26 "zakaz wyprzedzania przez pojazdy ciężarowe". Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się obywatel Białorusi, który za swój manewr został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i kierowanie się rozsądkiem oraz wyobraźnią w drodze do celu!

Opis filmu: Film rozpoczyna się zdjęciem oznakowanego radiowozu marki bmw i napisem podlaska grupa speed. W tle słuchać hamowanie pojazdu. Następnie ukazuje się kadr kamery policyjnego radiowozu, na którym widać jak TIR wyprzedza inne tiry. Przejeżdża przez skrzyżowanie i linię ciągłą. Film kończy się napisem małpa podlaska policja. Pod koniec klipu pojawia się muzyka klubowa.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 36.69 MB)

Powrót na górę strony