Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów zaangażowanych w poszukiwania

Data publikacji 27.05.2020

Najlepszą nagrodą dla policjantów za wykonaną pracę, jest wdzięczność osób, którym pomogli. Funkcjonariusze, którzy byli zaangażowani w ostatnim czasie w poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Lidzbark Warmiński, otrzymali podziękowanie od jego rodziny za zaangażowanie w poszukiwania. Dzięki współpracy wielu osób i instytucji 68-latek wrócił szczęśliwie pod opiekę rodziny.

Na ręce podinsp. Piotra Koszczała Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim wpłynęły podziękowania dla policjantów, którzy w ostatnim czasie zajmowali się sprawą zaginięcia 68-latka. Rodzina mężczyzny doceniła zaangażowanie funkcjonariuszy, a swoją wdzięczność za profesjonalne wykonanie obowiązków służbowych wyraziła w swoim liście.

Podziękowania

Dla policjantów poszukiwanie osoby, która zaginęła, to wyjątkowe zadanie, które wykonują skrupulatnie i z pełnym poświęceniem. Bardzo często w takich sytuacjach dużą rolę odgrywa czas i jak najszybsze zebranie informacji o ostatnich momentach, w których osoba zaginiona miała kontakt z rodziną czy znajomymi. Dlatego satysfakcja po szczęśliwie zakończonych poszukiwaniach jest bardzo duża. Tak jak satysfakcja z wykonywanego zawodu, szczególnie wtedy, kiedy ta praca jest doceniona przez inne osoby.

(KWP w Olsztynie/js)

Powrót na górę strony