Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„...Dziękujemy za to, że się o nas troszczyliście i codziennie nas odwiedzaliście...” - podziękowania dla mundurowych z Trzebiatowa

Data publikacji 28.05.2020

Laurkę z podziękowaniami dla policjantów przyniosła do Komisariatu w Trzebiatowie kilkuletnia dziewczynka z rodziny, która była objęta kwarantanną. To wspaniały gest i wyróżnienie dla policjantów, którzy oprócz służby zdrowia i innych służb na co dzień niosą wsparcie i pomoc ludziom objętym kwarantanną w związku z epidemią koronawirusa.


Czas epidemii koronawirusa w Polsce to trudny okres nie tylko dla obywateli, to również duże wyzwanie dla służb, które na co dzień wspólnie walczą z epidemią i niosą pomoc osobom potrzebującym.

Każdego dnia mundurowi wspierają służby sanitarne, sprawdzają przestrzeganie zasad przez osoby objęte kwarantanną, ale również dbają o to, aby szczególnie tej grupie osób niczego nie zabrakło.

Zapytanie o stan zdrowia, krótka rozmowa telefoniczna czy dobre słowo ma niebagatelne znaczenie dla osób przebywających w izolacji związanej z kwarantanną, dlatego mundurowi ze szczególną starannością dbają o takie osoby.

Najlepszym uznaniem dla Policjantów za trud służby i zaangażowanie są takie sytuacje jak ta w Trzebiatowie, gdzie kilkuletnia dziewczynka z rodziny, która byłą objęta kwarantanną przekazała mundurowym po jej zakończeniu własnoręcznie wykonaną laurkę z podziękowaniami.

Jesteśmy dla Was i dziękujemy !

  • podziękowania laurka
  • podziękowania
Powrót na górę strony