Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jesteśmy z Wami i dla Was

Data publikacji 01.06.2020

Zarówno, gdy życie toczy się normalnie, jak i wtedy, gdy trzeba mierzyć się z niecodziennymi sytuacjami. W tym roku stan epidemii pokrzyżował wiele planów. I choć nie możemy spotkać się z dziećmi osobiście na festynach i piknikach rodzinnych, organizowanych co roku z okazji Dnia Dziecka, policjanci złożyli najmłodszym życzenia wirtualnie. Funkcjonariuszom towarzyszyły policyjne psy Kacper i Kora, które są nie tylko mądre, słodkie i kochane, ale również są wspaniałymi tropicielami przestępców.

W pięknej, wiosennej scenerii Lasu Kabackiego policjanci stołecznego Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego, w imieniu swoich koleżanek i kolegów z kraju, przekazują najmłodszym najlepsze życzenia z okazji ich święta. Życzą im zdrowia i uśmiechu od ucha do ucha, beztroskiej zabawy i wielu wspaniałych przygód, dobrych ocen w szkole, wiernych przyjaciół i kochającej rodziny, samych sukcesów i rozwijania swoich talentów, słonecznych  dni  i dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe oraz radosnego dorastania w poczuciu bezpieczeństwa.

Zabawki, klocki, pluszaki, książki, sprzęt elektroniczny... czegóż to dziś rodzice nie wręczają swoim pociechom z okazji Dnia Dziecka. Jednak, jak twierdzą psychologowie, oprócz samych prezentów niezwykle ważne jest już samo spędzanie czasu wspólnie z dzieckiem. Pomocne mogą okazać się policyjne komiksy w wersji .PDF oraz słuchowiska nagrane na ich podstawie.

Wspólne, rodzinne śledzenie przygód kom. Kasi Przygody i jej komiksowych pomocników z pewnością dostarczy wiele emocji. Zachęcamy więc do zabawy w detektywa, uruchomienia wyobraźni i kreatywnego szukania rozwiązania kolejnych kryminalnych zagadek.

Zachęcamy też dzieci i ich opiekunów do wspólnej zabawy w mediach społecznościowych. Dzisiaj Instagram oddajemy w ręce najmłodszych. Może marzeniem Twojego dziecka jest założenie policyjnego munduru? Opublikuj na swoim InstaStories zdjęcie swojego małego policjanta lub jego rysunek o tematyce policyjnej. Nie zapomnij nas oznaczyć @policja_kgp. Każda mała policjantka lub policjant będzie mógł zobaczyć się na oficjalnym InstaStories polskiej Policji. Dla najbardziej kreatywnych twórców mamy nagrody.

W czasach, kiedy Internet stał się naszym drugim domem, zapraszamy do bieżącego śledzenia naszych profili w social media i udziału w kolejnych zabawach. Znajdziesz nas na Twitterze, Facebooku, Instagramie i Youtubie.

(KGP)

Film Jesteśmy z Wami i dla Was

Pobierz plik Jesteśmy z Wami i dla Was (format mp4 - rozmiar 27.41 MB)

Powrót na górę strony