Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uprzejmi kierujący na bydgoskich drogach

Data publikacji 29.05.2020

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wspólnie z przedstawicielem Bydgoskiego Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej zorganizowali dzisiaj akcję skierowaną do kierujących, którzy bezpiecznie ustępowali pierwszeństwa pieszym przechodzącym na pasach.

Od godz. 9.00 na ul. Wojska Polskiego w Bydgoszczy, w rejonie przejścia dla pieszych, bydgoscy policjanci wspólnie z Panem Tomaszem Okońskim z Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, zorganizowali akcję skierowaną do kierujących stosujących się do przepisów ruchu drogowego, którzy bezpiecznie ustępowali pierwszeństwa osobom przechodzącym przez jezdnię na przejściu dla pieszych.

Uprzejmi kierujący za swoje godne wyróżnienia zachowanie otrzymali zapachowe zawieszki do samochodu i podziękowania za prawidłowe postępowanie.

Akcja będzie dalej kontynuowana w różnych miejscach na terenie miasta Bydgoszczy.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

  • Policjant wręcza nagrodzonemu kierowcy upominek. W tle przedstawiciel Bydgoskiego Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej
  • Policjant i przedstawiciel Bydgoskiego Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej wręczają nagrodzonemu kierowcy upominek.">
  • Upominki oraz tarcza do zatrzymywania pojazdów leżące na masce radiowozu.">
  • Policjanci i przedstawiciel Bydgoskiego Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej podczas działań
  • Policjant wręcza upominek kobiecie kierującej autem
  • Policjanci wraz z przedstawicielem Bydgoskiego Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej podczas działań.">
Powrót na górę strony