Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 26-latka

Data publikacji 30.05.2020

Dzisiaj trwała akcja poszukiwawcza za zaginionym 26-letnim mieszkańcem Lublina. Zaniepokojona rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Młody mężczyzna wyszedł wczoraj z domu i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną. Poszukiwaniem zaginionego zajęli się policjanci. 26-latek został odnaleziony przez funkcjonariuszy z „trójki” i OPP w Lublinie przy torach kolejowych. Zostanie przekazany pod opiekę rodzinie.

Wczoraj nad ranem 26-letni mieszkaniec Lublina wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Ponieważ młody mężczyzna na stałe przyjmuje leki, zaniepokojona rodzina dzisiaj powiadomiła policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. Około godziny 12:00 funkcjonariusze z „trójki” wspólnie z policjantami z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie odnaleźli zaginionego 26-latka przy torach kolejowych.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów i ich dużego zaangażowania, młody mieszkaniec Lublina został odnaleziony cały i zdrowy, jego życiu również nie zagraża niebezpieczeństwo. 26-latek zostanie przekazany pod opiekę rodzinie.

(KWP w Lublinie / wsz)

Powrót na górę strony