Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci oddawali krew

Data publikacji 02.06.2020

Od godzin porannych trwała dzisiejsza akcja oddawania krwi w Lubartowie, której organizatorem był Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Lubartowie i Klub Honorowego Dawcy Krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które oddały krew podczas dzisiejszej akcji. Pamiętajmy, że nasza krew może uratować komuś zdrowie lub życie.

W dzisiejszych czasach, gdy naokoło słyszymy jak duże jest zapotrzebowanie na krew, każda osoba która może podzielić się nią jest na wagę złota. Doskonale wiedzą o tym policjanci z Lubartowa, którzy stawili się dzisiaj rano na oddanie krwi. Mundurowi oddają krew systematycznie już od lat. Zebrana krew zostanie przekazana dla osób potrzebujących. Akcja zorganizowana została przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Lubartowie i Klub Honorowego Dawcy Krwi.

Akcja odbyła się dzisiaj na ulicy Słowackiego 11 w Lubartowie. Oprócz policjantów i strażaków na zbiórce pojawiły się też osoby prywatne, które także chciały pomóc. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które oddały krew podczas dzisiejszej akcji. Pamiętajmy, że nasza krew może uratować komuś zdrowie lub życie.

Powrót na górę strony