Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi z Koronowa zdążyli na czas

Data publikacji 12.06.2020

Dzięki szybkiej reakcji policjanci z Koronowa uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na własne życie skacząc z mostu pod nadjeżdżający pociąg. Podjęte w ostatniej chwili przez patrol czynności pozwoliły uratować mu życie. 29-latek trafił do szpitala.

Wczoraj, 11.06.2020 r., około godz. 13:30, dyżurny komisariatu w Koronowie przyjął zgłoszenie z prośbą o interwencję w związku z podejrzeniem próby samobójczej. Pilnie skierowany w rejon wiaduktu kolejowego w miejscowości Wudzyn został patrol dzielnicowych. Policjanci dojeżdżając we wskazane miejsce zauważyli mężczyznę stojącego za barierką wiaduktu. Okazało się również, że ma on założony na szyi sznur, którego drugi koniec przywiązany był do barierki. Policjanci szybko weszli na wiadukt i nie zwlekając ani chwili chwycili mężczyznę, który chciał skoczyć z wiaduktu prosto pod nadjeżdżający w tym momencie pociąg. 29-latek został przez policjantów wciągnięty na wiadukt i tam zaopiekowany do czasu przyjazdu wezwanej na miejsce karetki pogotowia. Decyzją medyków mężczyzna został zabrany do szpitala.

Szybko i zdecydowanie podjęte przez funkcjonariuszy działania i udzielona pomoc doprowadziły do uratowania ludzkiego życia.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony