Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

#GaszynChallenge w KMP Kraków

Data publikacji 16.06.2020

Krakowscy policjanci na czele z Komendantem Miejskim Policji w Krakowie mł. insp. Zbigniewem Nowakiem, włączyli się w słynną już akcję #GaszynChallenge. Tym samym funkcjonariusze z grodu Kraka odpowiedzieli na nominację Komendy Powiatowej Policji w Krakowie. Mundurowi wywiązali się z zadania, zrobili dziesięć pompek, a co najważniejsze wsparli Wojtusia i inne dzieci w walce z chorobą.

W krakowskim #GaszynChallenge uczestniczyło kierownictwo i funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz komendanci i policjanci z ośmiu krakowskich komisariatów. Po wykonaniu zadania mł. insp. Zbigniew Nowak przedstawił kolejne nominacje, tym samym zapraszając do podjęcia wyzwania Komendę Miejską Policji w Kielcach, Komendę Powiatową Policji w Miechowie oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie.

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Swoim zasięgiem już dawno wyszła poza powiat rozprzestrzeniając się na teren całej Polski, a także poza granice naszego kraju. Włączają się w nią kolejni mundurowi. Zasady są bardzo proste, nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł.

Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania. Na koncie Wojtusia jest już ponad 9 milionów złotych, ale nie zapominajmy, że kolejne dzieci zmagające się z rdzeniowym zanikiem mięśni czekają na nasze wsparcie. Dlatego pompujemy już nie tylko dla Wojtusia! Dzięki uzbieranej kwocie chłopczyk będzie walczył o marzenia, a my pompujemy i nominujemy dla kolejnych chorych dzieciaków!

Wspólnie zawalczmy o życie tych dzieci!

Poniżej linki do skarbonek dzieci chorych na SMA:

(KWP w Krakowie/js)

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 39.06 MB)

Powrót na górę strony