Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów z Lipna

Data publikacji 18.06.2020

W ostatnim czasie do Komendy Powiatowej Policji w Lipnie wpłynęły dwa listy z podziękowaniami dla policjantów. Takie słowa to wspaniała nagroda za zaangażowanie w trudną służbę, jaką co dzień wykonują funkcjonariusze.

Policjanci codziennie służą innym. Podejmując interwencje często stają pomiędzy stronami konfliktu. To sprawia, że wykonywane przez nich zadania są obarczone dużą odpowiedzialnością i nierzadko ciężarem niezadowolenia osób, wobec których są zobowiązani podejmować czynności służbowe. Z drugiej strony są jednak Ci, którym pomoc policjantów jest niezbędna, a często ma bezpośredni wpływ na ich całe życie.

Momenty w służbie policyjnej, w których funkcjonariusze słyszą słowa podziękowania od tych, którym zdołali pomóc, to wspaniała nagroda za ich zaangażowanie.

W ostatnim czasie policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lipnie otrzymali dwie miłe wiadomości. Jedno podziękowanie otrzymali policjanci pionu kryminalnego za pomoc w odnalezieniu dziecka, a drugie dotyczy pracy dzielnicowych i ich pomocy podczas interwencji.

  • Poniżej na zdjęciu znajdują się podziękowania, które wpłynęły do Komendy Powiatowej Policji w Lipnie :

     

Podziękowania

(KWP w Bydgoszczy/js)
 

Powrót na górę strony