Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mamy ogrom energii. Oddajemy ją Kubusiowi. Kuba…Tobie – my

Data publikacji 19.06.2020

Przy zachodzie słońca, funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku podjęli wyzwanie #GaszynChallenge. Tym samym odpowiedzieli na nominację Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Policjanci oddali całą swoją energię Kubusiowi z Hajnówki, aby wesprzeć go w walce z ciężką chorobą. Do włączenia się do akcji policjanci ze stolicy Podlasia nominowali koleżanki i kolegów ze stolicy Polski.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, przy zachodzie słońca, odpowiedzieli na wyzwanie rzucone przez koleżanki i kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Mundurowi bez wahania przystąpili do wykonania zadanie w ramach akcji #GaszynChalleng. Policjanci „pompowali” dla Kubusia z Hajnówki, aby wesprzeć go w walce ze śmiertelną chorobą jaką jest rdzeniowy zanik mięśni. Kuba …Tobie – my!!! Oddajemy Ci całą naszą energię!!! Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Robert Szewc, wraz ze swoimi Zastępcami, zaprosił do akcji kolejną jednostkę Policji: "jednocześnie stolica Podlasia, nominuje stolicę Polski - Komendę Stołeczną Policji".

Każdy z nas może wesprzeć akcję i pomóc chorym dzieciom, również Kubusiowi https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengekuba

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Swoim zasięgiem rozprzestrzeniła się na teren całej Polski, a także poza granice naszego kraju. Zasady są bardzo proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorych dzieci lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

 

  • Budynek KWP w Białymstoku a przed nim policyjne radiowozy i motory w dymie
  • Stojący policjanci przed budynkiem KWP w Białymstoku
  • Stojący policjanci przed budynkiem KWP w Białymstoku
  • policjanci wykonują podpór przodem
  • policjanci wykonują pompki
  • policjanci wykonują pompki
  • Policjanci biją brawa
  • Policjanci rozchodzą się
  • Policjanci przed budynkiem KWP w Białystoku biją brawo

Opis filmu: Budynek KWP w Białymstoku z lotu ptaka. Na głównym placu przed budynkiem KWP w Białymstoku ustawione są pojazdy policyjne i motocykle, które mają włączone światła błyskowe. Na placu natomiast widać skupionych policjantów czekających na akcję. Widać ich z góry. Po chwili przed szereg wychodzi Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Robert Szewc wraz ze swoimi Zastępcami, który przedstawia powód spotkania. W tle są widoczni wszyscy policjanci biorący udział w wyzwaniu. Pan Komendant – insp. Robert Szewc :Dziękujemy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie za nominację do #GaszynChallenge. i nominuje do tej akcji Komendę Stołeczną Policji. Następuje przejście na widok zapełnionego placu - ujęcie z lotu ptaka. Widać jak policjanci równocześnie wykonują podpór przodem. Widać blask z ich koszulek i jak wykonują pompki. Następuje zbliżenie na kilku policjantów, którzy wykonują to zadanie z różnych perspektyw. Po wykonaniu zadania wszyscy biją brawa. policjanci odwracają się tyłem i zmierzają w kierunku drzwi wejściowych do budynku KWP w Białymstoku. Jednak policjanci nie wchodzą do wewnątrz tylko jeszcze raz biją brawo. Na zakończenie pojawia się logo podlaskiej Policji.

Powrót na górę strony