Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

#GaszynChallenge - policjanci i strażacy dla chorych dzieci

Data publikacji 25.06.2020

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku, wspólnie z kolegami z Państwowej Straży Pożarnej, włączyli się do akcji #GaszynChallenge. Inicjatywa zapoczątkowana przez strażaków ochotników z Gaszyna przerodziła się w pomoc chorym dzieciom na terenie całej Polski.

#GaszynChallenge to akcja zapoczątkowana przez strażaków z Gaszyna, która swoim zasięgiem objęła cały kraj. Jej pierwotnym celem była pomoc Wojtusiowi - chłopcu choremu na rdzeniowy zanik mięśni. Na koncie chłopca bardzo szybko pojawiła się odpowiednia kwota potrzebna na jego leczenie, jednak pomoc idzie dalej i wspiera też inne dzieci, które cierpią na tę chorobę.

Przyjęcie wyzwania #GaszynChallenge polega na zrobieniu 10 pompek i przekazaniu dowolnej kwoty na zakup leku dla dzieci chorych na SMA typu 1. Przeworscy policjanci, wspólnie z kolegami z Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku chętnie dołączyli do akcji, zbierając na leczenie małej Darii.

Mundurowi z Przeworska do dalszego wyzwania nominowali:

- Starostwo Powiatowe w Przeworsku,

- Komendę Powiatową Policji w Łańcucie,

- Nadleśnictwo Kańczuga,

- 344 Kompanię Lekkiej Piechoty w Przeworsku.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia akcji społecznej #GaszynChallenge. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące wpłat można znaleźćna  stronie internetowej fundacji siepomaga.pl

  • gaszynchallenge KPP i KPPSP w Przeworsku
    KPP Przeworsk
  • gaszynchallenge KPP i KPPSP w Przeworsku
    KPP Przeworsk
  • gaszynchallenge KPP i KPPSP w Przeworsku
    KPP Przeworsk

Film KPP Przeworsk

Opis filmu: gaszynchallenge KPP i KPPSP w Przeworsku

Pobierz plik KPP Przeworsk (format mp4 - rozmiar 31.12 MB)

Powrót na górę strony