Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Żyj pełnią życia – to hasło przyświecało #GaszynChallenge Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi

Data publikacji 25.06.2020

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi z radością przyjęła nominację do Gaszyn Challenge przekazaną z Warszawy przez Orkiestrę Reprezentacyjną Policji. Z sercem na dłoni kilkudziesięciu policjantów, na czele z kierownictwem Łódzkiego Garnizonu Policji, pompowało dla podopiecznych wyjątkowego Domu Dziecka – Fundacji „Dom w Łodzi” , gdzie ciepło i miłość odnajdują chore , niepełnosprawne dzieci. To miejsce, w którym pokonują swoje trudności, rozwijają pasje i spełniają marzenia. Fundacja DOM W ŁODZI obchodzi właśnie 13 urodziny !

Przez te lata opiekę znalazło tam 32 dzieci w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej i społecznej. Do „Domu w Łodzi” trafiają maluchy latami mieszkające na szpitalnych oddziałach, w domach pomocy lub hospicjach dla dorosłych. Pod opieką fundacyjnych cioć i wujków robią ogromne postępy a co najważniejsze połowa ma już nowe kochające rodziny.

KWP w Łodzi w ramach #GaszynChallenge wsparło wyjątkową zbiórkę charytatywną , której celem było zebranie 13 tysięcy złotych na 13 urodziny:) Pompując i wpłacając pieniądze dołożyliśmy niebieską cegiełkę - taki nasz prezent na urodziny dla Melanii, Emilki, Amelki, Franka, Gabrysia, Bartka, Julianki, Julii i Marcina.

I Ty możesz dołączyć! Wsparcie finansowe jest bardzo potrzebne na całodobową opiekę medyczną i rehabilitację!

Do kontynuacji zadania i podjęcia wyzwania w ramach „GaszynChallenge” nominujemy:

TVP Oddział w Łodzi

Chorągiew Łódzką ZHP

Klub Sportowy Gwardia Łódź

https://www.domwlodzi.org/nasze-zbiorki/zbiorka-urodzinowa-dom-ma-13-lat/

https://www.domwlodzi.org/pl/wplac-darowizne/

Powrót na górę strony