Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podkarpaccy policjanci honorowo oddawali krew

Data publikacji 30.06.2020

Podkarpaccy policjanci i pracownicy Policji uczestniczyli w zbiórce krwi. Zbiórkę w ramach akcji ,,30 litrów krwi na 30-lecie NSZZ Policjantów’’ zorganizowały Kluby Honorowych Dawców Krwi PCK rzeszowskiej komendy miejskiej oraz Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie. To już kolejne działania tego rodzaju, w których udział wzięli funkcjonariusze z Podkarpacia.

Wczoraj, policjanci i pracownicy z garnizonu podkarpackiego oddawali krew. Celem akcji było przede wszystkim niesienie pomocy osobom, które najbardziej potrzebują tego bezcennego leku. Rano na parkingu przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie stanął krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Kadra kierownicza oraz policjanci i pracownicy Policji honorowo oddawali krew.  

Zbiórkę w ramach akcji: ,,30 litrów krwi na 30-lecie NSZZ Policjantów’’, zorganizowały Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy KMP w Rzeszowie oraz Klub Honorowych Dawców Krwi PCK z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie.

Policjanci doskonale wiedzą, jak wielu osobom jest potrzebna krew. To oni na co dzień są świadkami m.in. wypadków drogowych, w których wielu ludzi ginie, a jeszcze więcej zostaje rannych. W ramach wczorajszej akcji 31 osób oddało blisko 14 litrów tego bezcennego daru.

  • Policjanci oddają krew
  • Policjanci oddają krew
  • Policjanci oddają krew
  • Policjanci oddają krew
  • Policjanci oddają krew
  • Policjanci oddają krew
Powrót na górę strony