Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów zaangażowanych w poszukiwania 83-letniego mieszkańca Rytla

Data publikacji 30.06.2020

Najlepszą nagrodą dla policjantów za wykonaną pracę jest radość osób, którym pomogli. Funkcjonariusze, którzy byli zaangażowani w ostatnim czasie w poszukiwania zaginionego mieszkańca Rytla, otrzymali podziękowanie od jego rodziny za zaangażowanie w poszukiwania. Dzięki współpracy wielu osób i instytucji 83-latek wrócił już szczęśliwie pod opiekę rodziny.

Na ręce mł. insp. Wojciecha Jakubowskiego Komendanta Powiatowego Policji w Chojnicach wpłynęły podziękowania dla policjantów, którzy szukali i odnaleźli 83-letniego mieszkańca Rytla, który wyszedł kilkanaście dni temu z domu z psem Filipem i nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rodzina mężczyzny doceniła kilkudniowe zaangażowanie funkcjonariuszy, a swoją wdzięczność za profesjonalizm wyraziła w swoim podziękowaniu. Dla policjantów poszukiwanie osoby, która zaginęła to wyjątkowe zadanie, które zawsze wykonują skrupulatnie i z pełnym poświęceniem. Bardzo często w takich sytuacjach dużą rolę odgrywa czas i jak najszybsze zebranie informacji o ostatnich momentach, w których osoba zaginiona miała kontakt z rodziną lub była widziana przez mieszkańców czy internautów. Zawsze satysfakcja policjantów po szczęśliwie zakończonych poszukiwaniach jest bardzo duża, a dodatkowo radość jest większa gdy praca mundurowych zauważona i doceniona jest przez innych.

(KWP w Gdańsku / dk)

Powrót na górę strony