Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zdążyli na czas

Data publikacji 01.07.2020

W odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. Tym razem policjanci z białostockiej "patrolówki" uratowali 35-latka, który targnął się na swoje życie. Funkcjonariusze zatamowali krwawienie i przekazali mężczyznę załodze karetki pogotowia.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, wczoraj, 30.06.2020 r., tuż przed 15.00, otrzymał informację, że jeden z Białostoczan podciął sobie żyły i mocno krwawi. Pod wskazany adres natychmiast pojechali mundurowi z białostockiej "patrolówki".

Jak się okazało, pomoc z ich strony przyszła w samą porę. Będąc na miejscu zdarzenia mundurowi znaleźli leżącego na kanapie mężczyznę. Był nieprzytomny, ale oddychał. Mężczyźnie krwawiły nadgarstki. Policjanci natychmiast udzielili 35-latkowi pierwszej pomocy, m. in. tamując krwawienie i zakładając opatrunek. Jeszcze przed przyjazdem załogi karetki pogotowia, mężczyzna odzyskał przytomność. 35-latek został bezpiecznie przekazany załodze karetki pogotowia.

To już kolejny raz, kiedy patrol w składzie starszy posterunkowy Marcin Czabaj i starszy posterunkowy Wojciech Kuśmierz zapobiegli tragedii.  Link do materiału: Policjanci zapobiegli tragedii ►

(KWP w Białymstoku/js)

Powrót na górę strony