Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo dołączyli do akcji #GaszynChallenge

Data publikacji 06.07.2020

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge. Sprawnie wykonali 10 symbolicznych pompek, po czym zebrali pieniądze, by pomóc chorej Hani. Na kolejnych sygnatariuszy akcji nominowali policjantów z komisariatu Toruń Śródmieście i z II Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy.

Policjanci Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo przyjęli wyzwanie od kolegów po fachu - policjantów z Komisariatu Policji Toruń Podgórz. Mundurowi przystąpili do wykonania zadania na placu przy swoim komisariacie. Sprawnie wykonali 10 symbolicznych pompek, jednak istotniejsza jest druga część zadania: zbiórka pieniędzy. Dzięki temu policjanci dołożyli swoją cząstkę na tak szczytny cel, jakim jest pomoc choremu dziecku. 

"W imieniu wszystkich funkcjonariuszy dziękujemy za oficjalną nominację Komisariatowi Policji Toruń Podgórz i za to, że mogliśmy stać się częścią tak szczytnej akcji. Mamy nadzieję, że przynajmniej w pewnym  stopniu zwiększymy szansę na powrót do zdrowia maleńkiej Hani". 

Do dalszego udziału w akcji dla chorych dzieci policjanci z komisariatu  na Rubinkowie nominowali policjantów z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście i policjantów z II Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy z siedzibą w Toruniu.

Wszystkim biorącym udział życzymy powodzenia i jak najwiekszej uzbieranej sumy. 

Powrót na górę strony