Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym Marcin Grabowski

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myśliborzu, poszukują Marcina Grabowskiego. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod numerem 77 455 69 97 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Marcin Grabowski
syn Krzysztofa
ur. 29 czerwca 1987 roku w Opolu
ostatni znany adres zamieszkania: Opole

Sąd Rejonowy w Myśliborzu  wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu Marcina Grabowskiego. 33-latek podejrzany jest o oszustwo i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Prokuratura Rejonowa w Myśliborzu  wydała za nim list gończy..

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod numerem 77 455 69 97, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Przypominamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jednocześnie zapewniamy anonimowość osobom informującym o miejscu pobytu poszukiwanego.

(KWP w Opolu / dk)

Powrót na górę strony