Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginionego 12-latka

Data publikacji 23.07.2020

Wczoraj policjanci poszukiwali 12-latka. Wieczorem chłopiec wyszedł z domu i gdy jego nieobecność się przedłużała, matka zgłosiła zaginięcie. Komunikat o zaginięciu chłopca wraz z rysopisem został przekazany do pełniących służbę policyjnych patroli. Chłopca zauważyli funkcjonariusze na przystanku autobusowym. Został przekazany pod opiekę matki.

Wczoraj, 22.07.2020 r., około godz. 20:30 policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 12-latka. Zaginięcie zgłosiła matka po tym jak chłopiec sam wyszedł z domu, a jego nieobecność się przedłużała. Policjanci ustalili rysopis zaginionego. Komunikat dyżurny komisariatu na Nowym Mieście przekazał do będących w służbie policjantów. Równocześnie kryminalni przyjęli zawiadomienie o zaginięciu.

Chwilę później chłopiec został odnaleziony. Okazało się, że na przystanku autobusowym przy ul. Rejtana, funkcjonariusze zauważyli chłopca odpowiadającego rysopisowi. Potwierdzili, że jest to poszukiwany 12-latek.

Policjanci zabrali chłopca do komisariatu, gdzie czekała na niego matka. Cały i zdrowy został przekazany pod jej opiekę.

(KWP w Rzeszowie/js)

Powrót na górę strony