Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradziony ciągnik siodłowy

Data publikacji 28.07.2020

Łódzcy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej odzyskali pojazd skradziony na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Ciągnik siodłowy trafił w ręce prawowitego właściciela.

Łódzcy policjanci wyspecjalizowani w zwalczaniu przestępczości samochodowej, podczas prowadzonych działań, dotarli do wiadomości na temat miejsca postoju ciągnika siodłowego pochodzącego z przestępstwa. Pojazd miał zostać skradziony pomiędzy  24 a 26 lipca br.  z terenu prywatnej posesji na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Stróże prawa postanowili sprawdzić, czy pod wytypowanym adresem faktycznie znajduje się wskazane auto dostawcze. Po dotarciu na miejsce policjanci potwierdzili tę informację, ustalając, że DAF zaparkowany przy jednej z uliczek na Bałutach, to poszukiwany przez nich pojazd.

Podczas kontroli auta ustalono, że miało ono podrobione tablice rejestracyjne oraz usuniętą naklejkę z hologramem. Sprawdzenie numeru VIN jednoznacznie potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Po zabezpieczeniu śladów kryminalistycznych, samochód został zwrócony prawowitemu właścicielowi. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

(KWP w Łodzi)

Powrót na górę strony