Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tarnowianka zwyciężczynią ogólnopolskiego konkursu „Stok nie jest dla bałwanów”

Data publikacji 29.07.2020

Gabriela Chłopek, laureatka ogólnopolskiego, zimowego konkursu „Stok nie jest dla bałwanów” , mieszkanka powiatu tarnowskiego, w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie odebrała dzisiaj główną nagrodę.

Dzisiaj, 29.07.2020 r., Komendant Miejski Policji w Tarnowie insp. Mariusz Dymura w imieniu Komendanta Głównego Policji wręczył nagrody  laureatce ogólnopolskiego konkursu „Stok nie jest dla bałwanów”. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w kraju, gala tego konkursu nie mogła się odbyć w zaplanowanym terminie. W związku z tym, dzisiaj, 29.07.2020 r., w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie insp. Mariusz Dymura, w imieniu Komendanta Głównego Policji, wręczył nagrodę główną konkursu „Stok nie jest dla bałwanów”, dla najlepszej pracy plastycznej w kategorii wiekowej 11-16 lat. Jej autorką jest mieszkająca w powiecie tarnowskim Gabriela Chłopek. Nagrody zostały wręczone z zachowaniem reżimu sanitarnego w obecności mamy Gabrieli oraz jej szkolnej opiekunki, a także Naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Tarnowie kom.Pawła Jantonia. Gabriela stworzyła plakat, w którym w sposób przejrzysty przekazała najważniejsze informacje dla osób korzystających z uroków zimy. Jury konkursowe zaprezentowaną pracę oceniło bardzo wysoko, przyznając Gabrieli Chłopek nagrodę główną. 

Pozostaje nam pogratulować zwycięstwa w ogólnopolskim konkursie, podejmowania zawsze właściwych i trafnych decyzji, wielu sukcesów w szkole, spełnienia marzeń – tych małych i wielkich - a przede wszystkim zwykłego, ludzkiego szczęścia.

(KWP w Krakowie/js)

  • Dyplom dla Gabrieli Chłopek za zdobycie I miejsca w konkursie
  • Komendnat wrecza leureatce konkursu dyplom.
  • Zwycięski plakat konkursu Stok nie jest dla bałwanów
Powrót na górę strony