Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Opolski Rekrut" - fanpage dla ciekawych służby w Policji

Data publikacji 03.08.2020

"Obejrzałeś wszystkie seriale o policji [...] a Twoja biblioteczka ugina się od książek o niebieskich braciach i siostrach? Uważasz, że już wszystko wiesz o tej formacji? Nic bardziej mylnego" - tak zaczyna się pierwszy odcinek "Opolskiego Rekruta". To nowy fanpage na facebooku i youtubie, prowadzony przez policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Przybliżamy w nim - krok po kroku - jak zostać policjantem i co nas może czekać, gdy już włożymy mundur. Do obejrzenia są już dwa pierwsze odcinki, premiera kolejnych w każdy czwartek. Żeby nic nie przegapić, już teraz subskrybuj "Opolskiego Rekruta".

W Internecie jest sporo informacji o tym, z czym wiąże się służba w Policji i co nas może czekać, gdy włożymy policyjny mundur. Nie wszystkie są jednak wiarygodne i warte polecenia. Dlatego policjanci z Komedny Wojewódzkiej Policji w Opolu stworzyli nowy fanpage na facebooku i youtubie "Opolski Rekrut". Osoby, które wahają się, czy policja jest dla nich, mogą w ten sposób rozwiać swoje wątpliwości. Pierwsze dwa odcinki są już do obejrzenia, premiera kolejnych w każdy czwartek na profilu "Opolski Rekrut".

W "Opolskim Rekrucie" mówimy nie tylko o samym doborze. Będziemy odwiedzać policjantów różnych wydziałów, pionów i komórek. Dzięki temu, z pierwszej ręki, dowiemy się na czym polega ich służba. Dodatkowo, na facebookowym profilu "Opolskiego Rekruta", można zadawać pytania, odnośnie rekrutacji lub samej służby. Odpowiada na nie asp. sztab. Piotr Chwastowski. 

Żeby nic nie przegapić, już teraz subskrybuj konto "Opolski Rekrut" na facebooku i youtubie.

Wszystkie odcinki dostępne są na kanale YouTube

Powrót na górę strony