Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów za szybkie i sprawne odzyskanie oszczędności życia

Data publikacji 04.08.2020

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Lublinie wpłynęło podziękowanie za „niesłychanie sprawną akcję i zaangażowanie w odzyskaniu pieniędzy w kwocie 40 tys. zł”. Zostało ono skierowane do funkcjonariuszy z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Słowa podziękowania skierowali seniorzy, którzy zostali oszukani metodą na "policjanta".

Wczoraj, 03.08.2020 r., do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wpłynęło podziękowanie od starszego małżeństwa z Lublina skierowane do policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu.

Seniorzy piszą w liście, że wyrażają „nieopisaną wręcz radość i podziękowanie funkcjonariuszom KMP w Lublinie za niesłychanie sprawną akcję i zaangażowanie i odzyskaniu pieniędzy w kwocie 40 tys. zł od grupy przestępczej działającej w Lublinie w dniu 22 lipca 2020 r.” tego dnia mieszkańcy Lublina przekazali swoje oszczędności oszustom podającym się za policjantów.

Lubelscy kryminalni w wyniku intensywnych czynności już następnego dnia po oszustwie zatrzymali w jednym z lubelskich hoteli 43-latka, przy którym ujawnili pieniądze i biżuterię pochodzące z dwóch przestępstw.

Na koniec swojego podziękowania małżeństwo życzy „Panu Komendantowi, aby tak wspaniałe wyniki funkcjonariuszy w likwidowaniu grup przestępczych stały się przykładem dla wszystkich funkcjonariuszy".

Podziękowania

(KWP w Lublinie/js)

Powrót na górę strony