Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 37-latki

Data publikacji 12.08.2020

W ciągu kilku godzin policjanci odnaleźli zaginioną 37-letnią mieszkankę Wielunia, która za pośrednictwem komunikatów przekazanych telefonicznie informowała bliskich, że chce popełnić samobójstwo. Było to możliwe dzięki sprawnym działaniom służb. Zaangażowano siły policyjne, oraz państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Na szczęście zaginionej nic się nie stało.

Dzięki intensywnym działaniom funkcjonariusze zdążyli na czas. O zaginięciu 37-latki wieluńska policja została zawiadomiona 11 sierpnia 2020 roku przed godz. 20:00. Według informacji przekazanych przez najbliższych wynikało, że zaginiona wyszła z domu ok. godz. 19:00 i chce popełnić samobójstwo. Dla funkcjonariuszy z KPP w Wieluniu natychmiast ogłoszono alarm i rozpoczęto poszukiwania kobiety. W działania poszukiwawcze zostali zaangażowani policjanci wspierani przez straż pożarną Państwowa Straż Pożarna w Wieluniu wyposażoną w łódź, którą sprawdzano pobliski zbiornik wodny oraz dodatkowo strażaków ochotników z Wierzchlasa i Masłowic.

Dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji, 37- latka została odnaleziona 12 sierpnia br., tuż po północy, niedaleko miejsca zamieszkania. Kobieta nie posiadała obrażeń ciała, trafiła pod opiekę lekarzy. Wszystkim uczestniczącym w poszukiwaniach dziękujemy za zaangażowanie.

(KWP w Łodzi/js)

Powrót na górę strony