Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Włocławscy policjanci włączyli się w pomoc dla chorego 10-letniego Kacpra

Data publikacji 13.08.2020

Policjanci i pracownicy włocławskiej policji włączyli się w pomoc dla Kacpra Tesznera, walczącego o życie. Była to odpowiedź na apel rodziców 10-latka, który w bardzo krótkim czasie musi uzbierać prawie 4 mln złotych, by mieć szansę na walkę z chorobą. Wierzymy, że zaangażowanie w pomoc, niemal wszystkich mieszkańców Włocławka i okolic, wśród których są także policjanci, pozwoli na spełnienie największego marzenia małego „Wojownika” i jego rodziców - ŻYCIE.

Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku włączyli się w pomoc dla chorującego na guza mózgu 10-letniego Kacpra Tesznera z Włocławka. Chłopiec walczy o życie, a jedyną nadzieję daje mu bardzo kosztowne leczenie poza granicami kraju. By móc podjąć próbę wygrania z zaawansowaną chorobą, musi uzbierać prawie 4 mln złotych.

10-latek jest podopiecznym Fundacji „Siepomaga”, na której konto można wpłacać pieniądze na jego „bilet po życie”. Tam też przekazano kwotę zebraną na terenie komendy. Była to suma ponad 1 tys. zł. Oprócz tego mundurowi i pracownicy jednostki biorą udział w licznych aukcjach internetowych i dokonują indywidualnych wpłat na rzecz małego „wojownika” z Włocławka.

Wierzymy, że każda suma ma znaczenie, a każda pomoc jest nieoceniona dla potrzebującego, zwłaszcza w sytuacji, gdy jego życie i zdrowie wycenione jest na kwoty niemożliwe do osiągnięcia. Razem na pewno damy radę! Kacperku trzymamy kciuki!

(KWP w Bydgoszczy / kp)

Powrót na górę strony