Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyjątkowe podziękowanie za empatię i wrażliwość policjantów

Data publikacji 24.08.2020

Mieszkanka Lubska przebywająca wraz z mężem na kwarantannie złożyła podziękowania na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. oraz Komendanta Powiatowego Policji w Żarach, za wrażliwość, empatię oraz wsparcie lubskich policjantów. Sierż. szt. Dariusz Syska i sierż. Mariusz Makuchowski nie ograniczali się tylko do kontrolowania pozostawania na kwarantannie, ale okazywali wsparcie i oferowali wszelką pomoc w niewątpliwie trudnych chwilach.

Na ręce szefów żarskiej Policji wpłynęły podziękowania dla sierż. szt. Dariusza Syski oraz sierż. Mariusza Makuchowskiego - funkcjonariuszy  pełniących  służbę w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym w lubskim komisariacie. List gratulacyjny przesłała wdzięczna mieszkanka Lubska, która w ostatnim czasie wraz z mężem przebywała na kwarantannie domowej. Kobieta podkreśliła, że policjanci wykazali się niezwykłą empatią, wrażliwością i ludzką życzliwością. Podczas codziennej służby nie ograniczali się jedynie do kontrolowania prawidłowości odbywanej kwarantanny, ale zawsze oferowali swoją pomoc, wsparcie i dobre słowo. Taka postawa policjantów podczas wykonywania swych obowiązków była bardzo pomocna i budująca dla mieszkanki Lubska, która tak jak wiele osób w Polsce musiała odnaleźć się w nowej, trudnej rzeczywistości wymuszonej przez pandemię koronawirusa.

Każdego dnia policjanci sprawdzają osoby objęte kwarantanną, rozmawiają, pytają o samopoczucie oraz ewentualne potrzeby. Jesteśmy po to, aby Wam służyć.

Podziękowania

(KWP w Gorzowie Wlkp/js)

Powrót na górę strony