Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej charytatywny tenisa ziemnego rozpoczęty

Data publikacji 28.08.2020

Dzisiaj o godz. 11:00 rozpoczęła się XIII edycja turnieju w Kołobrzegu. Impreza potrwa do niedzieli 30 sierpnia br. na kortach przy ul. Sikorskiego 1 w Kołobrzegu.

Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego w Grach Deblowych Męskich i Deblowych Par Mikstowych w Kołobrzegu organizowany jest po raz trzynasty, z roku na rok gromadząc coraz większą grupę uczestników oraz kibiców turnieju. Uczestniczą w nim przedstawiciele Komendy Głównej Policji, komend wojewódzkich i powiatowych Policji, Wojska Polskiego, samorządowcy, ludzie świata kultury, nauki, olimpijczycy, seniorzy i inni.

Dzisiaj, 28.08.2020 r., podczas wieczornej uroczystej kolacji, prowadzona będzie licytacja różnego rodzaju przedmiotów (nie tylko związanych z tenisem), ofiarowanych na tę okazję przez czołowe tenisistki Polski, Niemiec oraz firmy i osoby prywatne. Dochód z licytacji przekazywany jest na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Fundację zasili także prowadzona w trakcie trwającego turnieju kwesta.

(KWP w Szczecinie/js)

  • Zawodnicy na korcie
  • Plakat turnieju
  • Rozpoczęcie turnieju, mężczyzna przemawia przez mikrofon obok stoją ludzie
Powrót na górę strony