Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nikoś znowu potrzebuje naszej pomocy!

Data publikacji 02.09.2020

Nikodem jest siostrzeńcem dzielnicowego z Namysłowa. Urodził się ze złożoną wadą serca. Już raz pomagaliśmy jego rodzicom, ogłaszając zbiórkę nakrętek na leczenie małego chłopca. Niestety stan serduszka znowu się pogorszył i mały „wojownik” znów potrzebuje pomocy. Razem możemy więcej!

Nikodem urodził się 19 stycznia 2018 roku. Na świat przyszedł ze złożoną wadą serca. W czwartej dobie życia przeszedł skomplikowaną operację na otwartym sercu.

Dwa lata temu, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie, przeprowadzili zbiórkę „Zakrętki dla Nikosia”, aby ratować jego chore serduszko. Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem, a pieniądze uzyskane ze sprzedaży nakrętek zasiliły konto rodziców chłopca.

Dziś Nikodem ma 2,5 roku i ponownie potrzebuje pomocy. Stan jego serca pogorszył się i potrzebna jest kolejna operacja. W Polsce jest ona niemożliwa. Taki zabieg mogą przeprowadzić natomiast kardiochirurdzy z kliniki w Genewie. Operacja odbędzie się w połowie października, jeżeli uda się uzbierać wymaganą kwotę.

Wszystkich, którzy mogą wesprzeć rodziców Nikosia w walce o zdrowie ich syna, zapraszamy do licytacji internetowej pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/347493243088750, na której dostępne są również gadżety policyjne przekazane przez mundurowych z Namysłowa.

Pieniądze można również bezpośrednio wpłacać na konto Nikodema: https://www.siepomaga.pl/nikodem-skawinski.

Więcej o Nikosiu i jego walce z chorobą można przeczytać na blogu ►

(KWP w Opolu / kp)

 

Powrót na górę strony