Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant z makowskiej komendy wicemistrzem Polski w siłowaniu na rękę

Data publikacji 09.09.2020

Asp. szt. Dariusz Popiołek z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim został wicemistrzem Polski w XX mistrzostwach w siłowaniu na rękę. Zawody odbyły się miniony weekend w Koszalinie, a uczestniczyło w nich ponad 200 zawodników z całej Polski.

Kilka dni temu w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Polski w siłowaniu na rękę. Po rozegranych zawodach, w których uczestniczyło ponad 200 sportowców z terenu całego kraju, asp. szt. Dariusz Popiołek, dyżurny makowskiej komendy, w siłowaniu na prawą rękę, w kategorii masters 105 kg, zdobył srebrny medal. Ponadto pod koniec sierpnia na zamku Gniew odbyły się ogólnopolskie zawody w siłowaniu na rękę, w których funkcjonariusz zdobył w kategorii senior 105 kg oraz masters na prawą rękę, złoty medal. Dodatkowo zdobył dwa medale srebrne w kategoriach senior 105 kg, na lewą rękę oraz open na prawą rękę.

Asp. szt. Dariusz Popiołek jest policjantem, który doskonale potrafi pogodzić swoją sportową pasję z policyjną służbą. Sukcesów nie byłoby bez ciężkich treningów, dzięki którym jest w stanie rywalizować z najlepszymi. Policjant trenuje kilka razy w tygodniu pod opieką swojego trenera Mariusza Chodyna, wicemistrza świata 2019 roku na lewą i prawą rękę.

Naszemu koledze gratulujemy medali i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: sierż. Katarzyna Pstrągowska

Powrót na górę strony