Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oliwia Paradowska laureatką konkursu plastycznego

Data publikacji 10.09.2020

Komisja Konkursowa przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu wyłoniła laureatów XVII edycji konkursu plastycznego „Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie.” Najlepsze prace znalazły się w książeczce pt: PIERWSZAKI, która właśnie trafiają do rąk pierwszoklasistów na Opolszczyźnie. Jedną z laureatek konkursu jest Oliwia Paradowska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Wołczynie.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Pierwszy dzień w szkole? Opowiem Ci o bezpieczeństwie" ma już swoją tradycję i prestiż. Uczniowie klas I-II szkół podstawowych województwa opolskiego nadsyłali swoje prace do komisji konkursowej, a ta wyłoniła dziesięciu laureatów. Wśród nich była praca mieszkanki naszego powiatu Oliwii Paradowskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wołczynie.

Wczoraj, 09.09.2020 r., w szkole w Wołczynie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatki konkursu. Policyjny profilaktyk, młodszy aspirant Krystyna Alaszewicz, przekazała młodej artystce nagrody ufundowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu. Dodatkowo na ręce pani V-ce Dyrektor Alicji Dąbrowskiej - Kelniarz przekazany został list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadinspektora Jarosława Kaletę.

Oliwii gratulujemy dotychczasowych osiągnięć, jednocześnie życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

praca plastyczna Oliwii Paradowskiej

(KWP w Opolu/js)

  • policjanta wręczająca nagrodę dla laureatki konkursu
  • policjantka wręczająca list gratulacyjny V-cfe dyrektor
  • uczennica oglądająca zakładkę do książki z napisem 112
Powrót na górę strony