Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mysłowicki policjant Mistrzem Polski Służb Mundurowych 2020

Data publikacji 14.09.2020

Policjant z mysłowickiej komendy - asp. szt. Dariusz Opatrzyk, wywalczył złoty medal podczas VIII Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w badmintonie. W zawodach udział wzięło blisko 100 zawodników z całego kraju. Mysłowicki mundurowy już od kilku lat zajmuje czołowe miejsca w zawodach.

W miniony weekend 12.09 - 13.09.2020 r., w Suchedniowie w województwie świętokrzyskim odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w badmintonie. W zawodach udział wzięło blisko 100 uczestników, reprezentujących formacje: policji, wojska, służby więziennej, straży granicznej, straży pożarnej i żandarmerii wojskowej. Zawody po raz kolejny okazały się bardzo udane dla policjanta z Mysłowic. Wśród tak licznej grupy, w grze singlowej w kategorii 35+ okazał się bezkonkurencyjny, pokonując wszystkich swoich rywali bez straty seta i zdobywając tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych 2020. Dwudniowy turniej był bardzo wyczerpujący, ponieważ z roku na rok poziom sportowy zawodów jest coraz wyższy.

Mundurowi w tych zawodach mogli uczestniczyć w dwóch kategoriach. Nasz reprezentant zagrał także w grze deblowej ze swoim kolegą Łukaszem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Policyjny duet, po emocjonujących spotkaniach, zakończył rywalizację stając na 3. stopniu podium.

Asp. szt. Dariusz Opatrzyk w codziennej służbie zajmuje się profilaktyką. W czasie wolnym zawsze znajduje czas na ulubiony sport i systematyczny trening. Swoją miłością do badmintona próbuje również zarazić dzieci i młodzież.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(KWP w Katowicach/js)

  • asp. sztab. Dariusz Opatrzyk na tle pucharów i medali
  • podium Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Badmintonie w grze deblowej
  • podium Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Badmintonie w grze deblowej
  • asp.sztab. Dariusz Opatrzyk i jego partner w grze deblowej z KWP Rzeszów
  • medale i puchary dla uczestników VIII Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Badmintonie
  • puchary, medale i pamiątkowe dyplomy za sukces w VIII Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych
Powrót na górę strony