Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego 7 listami gończymi

Data publikacji 17.09.2020

Policjanci zatrzymali 26-latka, za którym wydano 7 listów gończych, nakazy doprowadzenia oraz ustalenia miejsca pobytu. W chwili zatrzymani mężczyzna miał 20 różnych poszukiwań. Od kilku lat ukrywał się i często zmieniał miejsce zamieszkania. Dzisiaj został doprowadzony do aresztu.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego gdańskiej komendy miejskiej podczas współpracy z funkcjonariuszami z wydziału wywiadu kryminalnego gdańskiej komendy wojewódzkiej pracowali nad sprawą poszukiwań za 26-latkiem skazanym za wiele przestępstw. Mężczyzna od kilku lat ukrywał się, często zmieniał miejsce zamieszkania i w ten sposób chciał uniknąć kary za popełnione przestępstwa. Kryminalni zdobyli informację, że poszukiwany mężczyzna ma przebywać w mieszkaniu na terenie Wrzeszcza. Funkcjonariusze podczas swojej pracy potwierdzili tę informację i dokładnie sprawdzili, kogo jeszcze mogą się spodziewać w mieszkaniu podczas zatrzymania 26-latka. Kryminalni wiedzieli, że poszukiwany mężczyzna ma w mieszkaniu dwa psy i podczas czynności muszą być przygotowani na ewentualne zagrożenie.

Wczoraj (16.09.2020 r.) tuż po godz. 15.00 kryminalni z gdańskiej komendy miejskiej weszli do mieszkania we Wrzeszczu, w którym mieszkał poszukiwany 26-latek wraz ze swoją partnerką. Mężczyzna był bardzo zaskoczony widokiem funkcjonariusze, ponieważ wejście do mieszkania oraz zatrzymanie odbyło się dynamicznie.

26-latek w chwili zatrzymania mężczyzna miał 20 różnych poszukiwań, było siedem listów gończych oraz nakazy doprowadzenia w celu odbycia kary 3 lat więzienia. Dzisiaj policjanci doprowadzili mężczyznę do aresztu śledczego.

(KWP w Gdańsku / kp)

Powrót na górę strony