Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zachowanie kierowców w oku kamery Mobilnego Centrum Monitoringu

Data publikacji 21.09.2020

Policjanci z bydgoskiej "drogówki" kolejny raz przyglądali się zachowaniom kierowców na bydgoskich ulicach. Tym razem obserwowali ruch na skrzyżowaniu ulic Gajowej i Głowackiego w Bydgoszczy. Niestety nadal nie wszyscy kierowcy przestrzegają przepisów. Chodzi głównie o nierespektowanie znaku „STOP”.

Bydgoscy policjanci ruchu drogowego po raz kolejny przeprowadzili działania z użyciem Mobilnego Centrum Monitoringu. Tym razem pod lupę wzięli zachowanie kierowców na skrzyżowaniu ulic Gajowej i Głowackiego w Bydgoszczy. To na pozór proste skrzyżowanie z drogą pierwszeństwa. Niemniej jednak, nie wszyscy kierowcy wiedzą, jak się zachować na takim skrzyżowaniu mimo prawidłowego oznakowania. Mundurowi zwracali uwagę na wszelkiego rodzaju naruszenia zasad ruchu drogowego, których dopuszczają się kierowcy, a przede wszystkim niestosowanie się do znaków drogowych.

W trakcie działań mundurowi ujawnili 7 kierowców, którzy nie stosowali się do znajdującego się tam oznakowania. Czterech kierowców ukarali mandatem karnym, a wobec trzech zastosowali pouczenia.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Opis filmu: Zachowanie kierowców w oku kamery Mobilnego Centrum Monitoringu

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 11.88 MB)

Powrót na górę strony