Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla radziejowskich policjantów

Data publikacji 23.09.2020

Radziejowscy dzielnicowi otrzymali podziękowania za sprawną i skuteczną pomoc okazaną starszemu mężczyźnie. Autor listu nie krył wdzięczności i wzruszenia, bo sytuacja, w jakiej się znalazł była dla niego bardzo bolesna. Najważniejsze, że dzięki funkcjonariuszom wszystko wróciło do normy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie i podległych posterunków w Piotrkowie Kujawskim i Topólce, podobnie jak wszyscy inni funkcjonariusze, dbają o bezpieczeństwo mieszkańców miast i gmin. Ostatnio na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie podinsp. Karola Konopackiego wpłynęły podziękowania od mieszkańca gminy Dobre, który dziękował za pomoc udzieloną mu przez policjantów.

W liście starszy pan wyraził wdzięczność za sprawne i skuteczne rozwiązanie dość nietypowego problemu. Dziękując policjantom, mężczyzna podkreślił, że dzielnicowi aspirant Przemysław Betliński i młodszy aspirant Marcin Konwent, po jego zgłoszeniu, natychmiast podjęli bezinteresowne i skuteczne działania w sprawie, która dotknęła go bardzo boleśnie.

Z uwagi na jej charakter nie opisujemy szczegółów, a dzielnicowym gratulujemy ich postawy.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

  • zdjęcie przedstawia kartkę papieru, na której mężczyzna napisał podziękowania dla plicjantów
  • jeden z dzielnicowych, który pomógł mężczyźnie
  • jeden z dzielnicowych, który pomógł mężczyźnie
Powrót na górę strony