Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Strzeleccy policjanci spełniają marzenia

Data publikacji 01.10.2020

Policjanci ze Strzelec Opolskich postanowili spełnić jedno z marzeń 12-letniego Kacpra. Chłopiec od kilku tygodni walczy o powrót do zdrowia po poważnej chorobie. Parę dni temu obchodził swoje urodziny. Z tej okazji, przyjaciele oraz sąsiedzi, odwiedzili Kacpra aby złożyć mu życzenia oraz okazać wsparcie. Wśród gości nie mogło zabraknąć policjantów ze strzeleckiej komendy. Funkcjonariusze pokazali mu prawdziwy radiowóz, jego wyposażenie i policyjne akcesoria używane w codziennej służbie. Chłopczyk dostał również tort z logiem Policji.

W połowie tegorocznych wakacji z powodu poważnej choroby 12-letni Kacper znajdował się w bardzo ciężkim stanie. Chłopiec walczy o powrót do zdrowia, wymaga stałej specjalistycznej opieki oraz codziennej rehabilitacji. W swoich staraniach może liczyć na wsparcie rodziny, przyjaciół oraz sąsiadów. Kiedy policjanci ze strzeleckiej komendy dowiedzieli się, że 12-latek marzy, aby zobaczyć jak wygląda policyjny radiowóz, postanowili przyłączyć się do tego grona i spełnić jego marzenie.

W minioną niedzielę, 27.09.br., Kacper obchodził urodziny. Odwiedzili go koledzy ze szkoły, klubu piłkarskiego oraz sąsiedzi. Wśród gości znalazły się również strzeleckie policjantki, które wręczyły solenizantowi tort z logiem Policji oraz upominki przekazane przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu. Udało się spełnić marzenia Kacpra, który miał okazję zobaczyć z bliska jak wygląda policyjny radiowóz i wyposażenie funkcjonariuszy.

Kacprowi jeszcze raz życzymy dużo siły, wytrwałości oraz szybkiego powrotu do zdrowia.

(KWP w Opolu / mw)

Powrót na górę strony