Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 01.10.2020

Policjanci prowadzili poszukiwania za 74-letnią mieszkanką powiatu zamojskiego. Kobieta wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Niespełna dwie godziny po zgłoszeniu zaginięcia odnaleźli ją zamojscy policjanci. Kobieta była przemoczona, zmarznięta i nie wiedziała, gdzie się znajduje, jednak na szczęście nic poważnego jej się nie stało.

Wczoraj (30.09.2020 r.) około godziny 22:30 dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o zaginięciu 74-letniej mieszkanki powiatu zamojskiego. Jak wynikało ze zgłoszenia rodziny, kobieta miewała problemy z orientacją w terenie. Ostatni raz widziana była około godziny 13:00 w swoim domu, z którego wyszła i nie wiadomo gdzie obecnie przebywa.

Policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Intensywne działania mundurowych szybko przyniosły efekty. Kilkanaście minut po północy zaginiona została odnaleziona. W okolicach drogi krajowej numer 74 w Zawadzie zauważyli ją policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Była zdezorientowana, przemoczona, zmarznięta, posiadała także otarcia naskórka. Wezwana karetka pogotowia przewiozła 74-latkę do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony