Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Testy sprawnościowe dla kandydatów do Policji – przyjdź i poćwicz z nami

Data publikacji 07.10.2020

Lubuscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych służbą w Policji na wspólne treningi. W Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze oraz Świebodzinie będzie można zmierzyć się w teście sprawności fizycznej, który jest jednym z etapów rekrutacji do Policji. Instruktorzy będą udzielać pomocy i wskazówek, aby każdy, kto zdecyduje się stanąć na linii startu toru sprawnościowego, pokonał go szybko i bez trudności.

Jednym z etapów rekrutacji do Policji jest test sprawności fizycznej. Test ten polega na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Policyjni instruktorzy w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów organizują kolejne spotkania praktyczne, podczas których będą demonstrować technikę pokonywania wybranych elementów toru i służyć wszelką pomocą i poradą uczestnikom zajęć sportowych. Każdy z uczestników treningu będzie miał możliwość sprawdzić swoją kondycję podczas pokonywania toru przeszkód, jak również porozmawiać indywidualnie z instruktorem.

Jednocześnie informujemy, że od 1 października 2020 roku nastąpiła zmiana dotycząca miejsca odbywania się zajęć i teraz będą one prowadzone w Różankach koło Gorzowa Wielkopolskiego w sali Szkoły Podstawowej przy ulicy Dębowej 3a.

W najbliższym czasie w województwie lubuskim odbędą się zajęcia przygotowujące do testu sprawności:

  • Różanki (koło Gorzowa Wielkopolskiego) – 6, 13, 20, 27 (wtorki) października 2020 roku w godzinach 15:30–17:30 (Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej przy ul. Dębowej 3a)
  • Zielona Góra – 7, 14, 21, 28 (środy) października 2020 roku w godzinach 12:00-14:00 (Hala Akrobatyczna przy ulicy Urszuli 22)
  • Świebodzin - 25 października (niedziela) w godzinach 8:30-11:00 (Miejska Hala Sportowa przy ulicy Zachodniej 74).

W razie pytań bądź wątpliwości związanych z zajęciami prosimy o kontakt z kom. Marzeną Śpiewak telefon: 477911253.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / kp)

Powrót na górę strony