Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jarosławski dzielnicowy mistrzem Polski w wędkarstwie karpiowym

Data publikacji 13.10.2020

Aspirant sztabowy Paweł Opiela z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym Polish Carp Masters 2020. Zmagania odbyły się na zbiorniku wodnym Dzierżno Duże w Rzeczycy. Funkcjonariusz rewiru dzielnicowych złowił największą rybę zawodów o wadze blisko 20 kg.

W dniach 5-9 października br., na 615-hektarowym śląskim zbiorniku Dzierżno Duże w Rzeczycy, odbyły się Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym Polish Carp Master 2020, organizowane przez Polską Federację Wędkarstwa Karpiowego. Wśród uczestników znalazł się także jarosławski dzielnicowy asp. szt. Paweł Opiela, który startował w drużynie wraz z Waldemarem Micek i Bartoszem Krogulcem.

Do rywalizacji stanęło 50 drużyn 2 lub 3-osobowych z całego kraju. W zmaganiach liczyła się waga 3 największych złowionych ryb, które w przypadku tej ekipy, po pięciodniowej rywalizacji wyniosła prawie 48 kg. Podczas współzawodnictwa asp. szt. Paweł Opiela, złowił największą rybę zawodów o wadze blisko 20 kg.

Gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP w Rzeszowie/js)

  • Trzej mężczyźni nad jeziorem. Mężczyzna znajdujący się w środku trzyma dużą rybę. Mężczyzna po prawej stronie ma tabliczkę z napisem Paweł Opiela i informację o wadze złowionej ryby.
  • Zdjęcie mężczyzny nad jeziorem trzymającego dużą rybę
  • Tabliczka pamiątkowa  "BiG FISH" Największa ryba zawodów oraz złoty medal Mistrza Polski w wędkarstwie karpiowym
Powrót na górę strony