Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Kozienic zatrzymali kobietę poszukiwaną listem gończym od niemal 15 lat

Data publikacji 14.10.2020

Kozieniccy policjanci zatrzymali kobietę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości od niemal 15 lat. 63-latka z powiatu kozienickiego zmieniała swój wizerunek i ukrywała się za granicą oraz na terenie Polski. Za oszustwa, których dokonała, trafi do więzienia.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach w codziennej służbie prowadzą czynności w stosunku do osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Po wielu latach trafili na trop mieszkanki powiatu kozienickiego, która ukrywała się od niemal 15 lat. Kobieta przez ten czas zmieniała swój wygląd oraz miejsce zamieszkania. Część tego czasu spędziła za granicą i w jednej z podwarszawskich miejscowości. Była podejrzana o oszustwa. W związku z tym, że kobieta nie stawiała się na wezwania, a miejsce jej pobytu nie było wcześniej znane, postanowiono zastosować wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania i zarządzono poszukiwania listem gończym. Wczoraj, 13.10.2020 r., na terenie powiatu kozienickiego wpadła w ręce funkcjonariuszy. Dziś zostanie przewieziona do aresztu.

Jak pokazuje ten przypadek sprawiedliwość i zatrzymanie osoby poszukiwanej przy nowych technologiach policyjnych to tylko kwestia czasu.

(KWP w Radomiu / am)


 

Powrót na górę strony