Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy odnalazł zaginioną kobietę

Data publikacji 15.10.2020

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 28-letniej mieszkanki Brzegu. Kobieta groziła, że zrobi sobie krzywdę, po czym wybiegła z domu. W działania zaangażowanych było 40 funkcjonariuszy i przewodnik z psem policyjnym. Już po 3 godzinach kobietę odnalazł dzielnicowy. Cała i zdrowa trafiła pod opiekę najbliższych.

Kilka dni temu oficer dyżurny brzeskiej Policji odebrał zgłoszenie o zaginięciu 28-letniej mieszkanki miasta. Z informacji przekazanych przez zaniepokojonego partnera wynikało, że kobieta mówiła o targnięciu się na swoje życie. Po tych słowach zdenerwowana wybiegła z domu.

Oficer dyżurny brzeskiej komendy natychmiast sprawę przekazał patrolom będący w służbie. W tym czasie komendant zdecydował o wszczęciu alarmu dla wszystkich funkcjonariuszy brzeskiej komendy i podległych jednostek. W działania zaangażowano 40 policjantów i przewodnika z psem.

Policjanci sprawdzili przyległy teren, w tym w okolice rzeki Odry oraz pobliskie torowiska. Dodatkowo funkcjonariusze sprawdzili szpitale, dworce i przystanki autobusowe. Patrolowali też miejskie parki i okolice miejsca zamieszkania kobiety. Szukali zaginionej w całym mieście i na jego obrzeżach.

Po około 3 godzinach poszukiwań dzielnicowy zauważył zaginioną na jednej z ulic w mieście. Kobiecie na szczęście nic się nie stało. Cała i zdrowa została przekazana pod opiekę najbliższych.

(KWP w Opolu /kp)

Powrót na górę strony