Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przedszkolaki podziękowały policjantom

Data publikacji 22.10.2020

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 1 w Gogolinie, z oddziałem zamiejscowym w Górażdżach, w niecodzienny sposób podziękowały policjantom za ich służbę. Prace wykonane dzięki zaangażowaniu maluchów z dumą prezentujemy. W imieniu krapkowickich policjantów dziękujemy pomysłowym dzieciaczkom - taki doping sprawia, że każdy kolejny dzień służby wydaje się lżejszy i sprawia jeszcze większą satysfakcję.

Wszyscy mamy świadomość zagrożenia, jakie niesie ze sobą zakażenie COVID-19. Każdego dnia funkcjonariusze ryzykując swoim zdrowiem i życiem dbają o bezpieczeństwo nas wszystkich. Dlatego dzieci z przedszkola w Górażdżach, kolorowymi rysunkami oraz wyklejankami postanowiły dodać otuchy mundurowym. Tymi pracami podziękowały funkcjonariuszom za ich trudną służbę.

Z dumą i radością prezentujemy nadesłane nam przez przedszkolaków prace. Tym razem ich autorami są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Maluszki rysowały, wyklejały i lepiły najlepiej jak potrafiły. Efekt jest naprawdę wzruszający.

W imieniu krapkowickich policjantów serdecznie dziękujemy. Taka forma podziękowania to ogromne wsparcie w naszej codziennej służbie. Dzięki Wam, każdy kolejny dzień służby wydaje się lżejszy.

(KWP w Opolu / mw)

  • Rysunek różowego kwiatka z zielonymi liśćmi i napis dziękujemy
  • Rysunek policyjnego radiowozu i napis dziękujemy">
  • "rysunek policjanta w niebieskim mundurze">
  • Napis: chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym POLICJANTOM, za to, jaki trud i serce wkładacie w to, aby nasz kraj i obywatele byli zawsze bezpieczni. Zawsze można na Was liczyć, w każdej potrzebie. Serdecznie dziękujemy. Publiczne Przedszkole nr 1 w Gogolinie oddział zamiejscowy w Górażdże.
Powrót na górę strony