Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przekazaliśmy auta dla przyszłych mechaników

Data publikacji 23.10.2020

Pracownicy i policjanci Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu przekazali nieodpłatnie 3 samochody. Opel vectra, astra i skoda octavia, trafiły do uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Torowej w Opolu. Teraz pojazdy dostaną drugie życie. Uatrakcyjnią zajęcia i posłużą młodzieży do doskonalenia umiejętności praktycznych.

20 października, pracownicy i policjanci Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu przekazali nieodpłatnie 3 samochody. To opel vectra, astra i skoda octavia.

Pojazdy te przez wiele lat służyły naszym policjantom i brały udział w niejednej akcji. Jeden z nich wykorzystywany był nawet przez opolski wydział CBŚP. Inny z kolei ujawniał wykroczenia drogowe i miał zamontowany videorejestrator. Niestety auta nie nadawały się już do dalszej pracy dla policjantów.

Teraz samochody dostały drugie życie trafiając do uczniów z Centrum Kształcenia Zawodowego w Opolu. Wykorzystywane będą głównie do zajęć praktycznych dla przyszłych techników i mechaników pojazdów samochodowych. Pozwolą także na poszerzenie i uatrakcyjnienie zajęć dydaktycznych.

  • zdjęcia aut, które trafiły do uczniów
  • warsztat samochodowy w nim 3 auta i sprzęt do naprawy
  • mechanik zagląda pod maskę samochodu
Powrót na górę strony