Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusze na medal

Data publikacji 27.10.2020

W dniach 22-25 października 2020 r. we Wrocławiu odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Polski Federacji WPC w wyciskaniu sztangi leżąc RAW oraz trójboju siłowym classic RAW. W czwartek nasi funkcjonariusze rywalizowali w wyciskaniu sztangi leżąc. Zawody zakończyły się dla nich po mistrzowsku. Wrócili z medalami.

W dniach 22-25 października 2020 r. na hali Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Polski Federacji WPC w wyciskaniu sztangi leżąc RAW oraz trójboju siłowym classic RAW. Celem zwodów jest popularyzacja i upowszechnianie aktywności ruchowej jako form zdrowego stylu życia, a przede wszystkim propagowanie dyscyplin siłowych, w szczególności wyciskaniu sztangi leżąc.

Do udziału w zawodach zgłosiła się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim w składzie 2 policjantów i 1 policjantki. Konkurencje zostały przeprowadzone w rozłożeniu na poszczególne kategorie wagowe. W czwartek nowodworscy funkcjonariusze przystąpili do rywalizacji w wyciskaniu sztangi leżąc. Dali z siebie wszystko. W swojej kategorii wagowej aspirant Radosław Smoliński zajął II miejsce a w rozliczeniu na służby mundurowe III miejsce, natomiast młodszy aspirant Joanna Słowik w swojej kategorii wagowej zdobyła mistrzostwo.

Zdobyte medale to wynik ciężkiej pracy i wyrzeczeń, ale również wiara, w to, że się może udać. Teraz przed naszymi policjantami dalsza praca nad formą i przygotowania do kolejnych zawodów.

Gratulujemy całej nowodworskiej drużynie i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP w Gdańsku / kp)

  • troje zawodników kobieta i dwóch mężczyzn pozuje na tle baneru trzymając flagę z napisem NSZZP
  • jeden z zawodników leży na ławeczce i podnosi sztangę, wokół niego, po blokach stoją inni zawodnicy i sędziowie zawódów
  • grupa zawodników biorących udział w zawodach
Powrót na górę strony